Parkoviště

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.     Jaké je číslo parkovacího stání pod autem?   Řešení naleznete ZDE. 

České filmy

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.     Obrázek ukrývá celkem 14 českých filmů. Některé jsou jednoduché, jiné dají zabrat. Naleznete jejich názvy?

Ukryté postavy a tváře

Na obrázcích ve fotogalerii je ukryto mnoho postav či obličejů. Naleznete je všechny?

Zvířata ukrytá v obrázku

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.     V následující fotogalerii je několik zajímavých obrázků s ukrytými zvířaty. Podaří se Vám nalézt všechny?

Indiáni

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.   Naleznete na tomto obrázku 9 indiánů?

Liška

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.     Tento hlavolam ukrývá nejedno zvíře a tvář. Kolik jich naleznete?

Švýcarský mlýn

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.   Na tomto obrázku je vyobrazen nejen romantický mlýn v alpském údolí, ale také velké množství zvířat a tváří... Najděte je.

Cigaretové karty Major Drapkin & Co - Najdi skrytý předmět

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.     V roce 1875 se v USA poprvé objevily cigaretové kartičky. Byly to papírové sběratelské kartičky přidané k balíčku cigaret se vždy v nějaké serii. Velmi...

Co je špatně? II. - Městská série

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.     Další serie The Dainty Series - Town series. Serie z roku 1930, tentokráte z městskou tematikou.

Co je špatně? I.

Celý projekt byl zrenovován a přemístěn na dovou doménu www.mozkolam.cz. Zde naleznete vše z původního projektu a mnohem více.     Británie miluje společenské hry od 1920 až dodnes. Jedno z vydavatelství, které se v této oblasti významně zapsalo do dějin hlavolamů je vydavatelství...
Záznamy: 1 - 10 ze 12
1 | 2 >>